fbpx

Cart

Eelpesuvahend PreWash, 1l, Nanolex

Suurepärane tasakaal efektiivsetest koostisainetest aitavad raskestieemaldavast mustusest (putukad, õlid, rasv, pigi) hõlpsalt vabaneda.

Eelpesuvahend PreWash, 1l, Nanolex

17.04

Suurepärane tasakaal efektiivsetest koostisainetest aitavad raskestieemaldavast mustusest (putukad, õlid, rasv, pigi) hõlpsalt vabaneda. Sobib hästi ka vaha jm eemaldamiseks. Lahjendada vahemikus 1:10 kuni 1:30.

Nanolex PreWash Concentrate on väga tõhus vahutava leeliselise eelpesu. Pindaktiivsete ainete, ehitajate ja lahustite hoolikalt tasakaalustatud segu vabastab mustuse ja eemaldab kangekaelsema mustuse, näiteks putukad, õlid, rasvad ja tahma. Nanolex Pre-Cleaner sobib suurepäraselt ka vaha, poleerimisjääkide ja silikoonide eemaldamiseks auto välispinnalt, et valmistada seda ette Nanolex Paint & Alloy Sealants’i kasutamiseks. Kuigi Nanolex PreWash pakub võimsat puhastusvõimet, on see ohutu enamiku kaasaegsete materjalide jaoks, sealhulgas tundlikumate materjalide, näiteks anodeeritud alumiiniumi jaoks. Nanolex PreWash Concentrate töötati välja, testiti ja toodeti Saksamaal. Lahjendamine: 1:30 -1: 10, rakendatakse pumba pihusti või vahtplastiga. Ärge laske tootel kuivada autol.

Kogus 1 l, 14,20 €/l

Compare
Tootekood: NXPRE01 Kategooria:

Share this product