fbpx

Eelpesuvahend PreWash Consentrate, 750 ml, Nanolex

Suurepärane tasakaal efektiivsetest koostisainetest aitavad raskestieemaldavast mustusest (putukad, õlid, rasv, pigi) hõlpsalt vabaneda.

Eelpesuvahend PreWash Consentrate, 750 ml, Nanolex

13.40

Suurepärane tasakaal efektiivsetest koostisainetest aitavad raskestieemaldavast mustusest (putukad, õlid, rasv, pigi) hõlpsalt vabaneda. Sobib hästi ka vaha jm eemaldamiseks. Lahjendada vahemikus 1:10 kuni 1:30.

Nanolex PreWash Concentrate on väga tõhus vahutava leeliselise eelpesu. Pindaktiivsete ainete, ehitajate ja lahustite hoolikalt tasakaalustatud segu vabastab mustuse ja eemaldab kangekaelsema mustuse, näiteks putukad, õlid, rasvad ja tahma. Nanolex Pre-Cleaner sobib suurepäraselt ka vaha, poleerimisjääkide ja silikoonide eemaldamiseks auto välispinnalt, et valmistada seda ette Nanolex Paint & Alloy Sealants’i kasutamiseks. Kuigi Nanolex PreWash pakub võimsat puhastusvõimet, on see ohutu enamiku kaasaegsete materjalide jaoks, sealhulgas tundlikumate materjalide, näiteks anodeeritud alumiiniumi jaoks. Nanolex PreWash Concentrate töötati välja, testiti ja toodeti Saksamaal. Lahjendamine: 1:30 -1: 10, rakendatakse pumba pihusti või vahtplastiga. Ärge laske tootel kuivada autol.

Kogus 1 l, 14,20 €/l

Tootekood: NXPRE01 Kategooria:

Nanolex tootesarja puhul on tegemist kõrge kvaliteediga toodetega.

 

Nanolex Professional PreWash Concentrate on kõrge vahutav leeliseline eelpesulahus välispindadele, mis põhineb kvaliteetsetel toorainetel ja spetsiaalsetel pindaktiivsetel ainetel. Selle erakordselt kõrge puhastusvõime eemaldab kiiresti ja tõhusalt mustuse ja mustuse, sealhulgas putukad, lindude väljaheited, samuti teekile ja piduritolmu. Spetsiaalsed korrosiooniinhibiitorid tagavad suurepärase ühilduvuse tundlike materjalidega, nagu alumiinium. Soovitud tulemuste saamiseks sega 1:30 – 1:250 demineraliseeritud veega eelpesuks ja 1:5 – 1:10 rataste puhastamiseks. Mitte kasutada otsese päikesevalguse käes. Ärge laske sellel pinnal kuivada.

Nanolex Professional PreWash töötati välja, testiti ja toodeti Saksamaal