fbpx

Klaasivaha Urban Glass Sealant, 100ml, Nanolex

Nanolex klaasivaha on vetthülgavate omadustega ning parandab nähtavust, peletades mustust. Eriti hästi sobib linnasõiduks, kuna vaha hakkab vett hülgama 45 km/h sõidukiirusel. Aitab eemal hoida pori, jääd ja lund, putukaid ja pigi.

Klaasivaha Urban Glass Sealant, 100ml, Nanolex

24.75

Nanolex klaasivaha on vetthülgavate omadustega ning parandab nähtavust, peletades mustust. Eriti hästi sobib linnasõiduks, kuna vaha hakkab vett hülgama 45 km/h sõidukiirusel. Aitab eemal hoida pori, jääd ja lund, putukaid ja pigi. Puhastamisel piisab niiskest mikrofiiberlapist.

Nanolex Urban Glass Sealant on arenenud lahustipõhine kate, mis moodustab auto klaasipindadele tõkke vee, õli ja mustuse eest. Nanolex Urban Glass Sealant ühendab kõrgtehnoloogilise komposiitmaterjali reaktiivsete ühenditega, mis moodustavad täielikult läbipaistva, väga hüdrofoobse, mittekleepuva katte, mis tagab linnapiirkondade klaaspindadele suurepärase kaitse. Nanolex Urban Glass Sealant parandab nähtavust ja seetõttu ka sõidumugavust halbades ilmastikutingimustes, vähendades oluliselt klaasipuhastite ja ekraanipesu vajadust. Lisaks saab mustuse ja veapritsmeid kergesti maha pesta ning jäätõrje nõuab ka palju vähem pingutusi. Vihmapiisad hajutatakse õhuvoolu abil, kui sõidukiirus ületab 45 Km / h. Nanolexi linnaklaasist hermeetiku vastupidavus on suurepärane, pikaealisus on vähemalt 4–6 kuud või 6000 km.

Kogus 100 ml

Tootekood: NXUR01 Kategooria: