fbpx

Plasti ja kummi läiketaastaja, 100ml, Nanolex

Taasta oma plastikdetailide sära ning anna neile kaitsekiht, mis kestab rohkem kui 6 kuud! Hüdrofoobse kaitsekihi loov vahend hoiab eemale veepiisad, mustuse ja pori, tehes detailide puhastamise palju hõlpsamaks.

Plasti ja kummi läiketaastaja, 100ml, Nanolex

13.25

Taasta oma plastikdetailide sära ning anna neile kaitsekiht, mis kestab rohkem kui 6 kuud! Hüdrofoobse kaitsekihi loov vahend hoiab eemale veepiisad, mustuse ja pori, tehes detailide puhastamise palju hõlpsamaks. Keskmise suurusega autole piisab kõigest 10ml vedelikust, et detailidele uus elu anda!

Kogus 100 ml, 134 €/l

Tootekood: NXTR01 Kategooria:

Nanolex on kõrge kvaliteediga tootesari.

 

Autode plastikust välisviimistlus on avatud paljudele kahjulikele keskkonnamõjudele. UV-kiirgus ja kuumus võivad plastikust viimistlust kahjustada, muutes selle halliks ja rabedaks. Härmatis, sool, tugevad ja agressiivsed puhastusvahendid, happevihmad ja mehaaniline hõõrdumine mõjuvad plastikdetailidele äärmiselt halvasti ja põhjustavad nende kiiret riknemist.
Nanolex Trim Rejuvenatori spetsiaalsed sügavale tungivad koostisosad tagavad, et viimistlus ei tuhmu ega muutu rabedaks. Samuti välditakse tüüpilisi ilmastikumõjusid ja halliks muutumist. Nanolex Trim Rejuvantor puhastab õrnalt ja lisab vastupidavust, lisaks tungib pindadele lihtsalt ja kiiresti, lisamata rasvast viimistlust või kunstlikku läiget.

Nanolex Trim Rejuvanator töötati välja, testiti ja toodeti Saksamaal.