fbpx

Poleervaha Nano One, 200ml, Nanolex

Vee baasil olev poleervaha puhastab, taastab ja kaitseb värvikihti, eemaldates ka mikrokriime. Samaaegselt loob üliõhune hübriidvaha tõhusa kaitsekihi ning muudab autopesu hõlpsamaks.

Poleervaha Nano One, 200ml, Nanolex

18.15

Vee baasil olev poleervaha puhastab, taastab ja kaitseb värvikihti, eemaldates ka mikrokriime. Samaaegselt loob üliõhune hübriidvaha tõhusa kaitsekihi ning muudab autopesu hõlpsamaks.

Nanolex Nano One on veepõhine hermeetik, mis samaaegselt puhastab, noorendab ja kaitseb autovärve. Saksamaal välja töötatud ja toodetud Nanolex Nano One on kreemjas, viskoosne koostis, mis põhineb nanoskaala abrasiividel ja vahal. Nano One värskendab vananenud värvi viimistlust ja eemaldab mikrokriimustused – lisaks kantakse töödeldud pinnale samaaegselt üliõhuke pinda siduv vaha-hübriidkate. Kõik see on ette nähtud lihtsas üheastmelises rakenduses. Seetõttu on töödeldud pinnad palju peegeldavamad ja erakordselt hüdrofoobsed, seetõttu on neid kergem puhastada. Pesemine on palju vähem nõudlik, vähem aeganõudev ja Nanolex Nano One’i kasutamine vähendab oluliselt veatut viimistlust. Nano One’i keeruline keemiline koostis tagab tunduvalt parema vastupidavuse kui puhas orgaaniline vaha. Nõuetekohase hoolduse korral kestab Nanolex Nano One umbes 2000 – 4000 kilomeetrit pindadel, millele see on kantud. Nanolex Nano One töötati välja, testiti ja toodeti Saksamaal. Suurus: 200 ml SUUNAD Kuidas Nanolex Nano One’i kasutada Seda toodet saab säilitada kuni 24 kuud (kuivas, temperatuurikindlas keskkonnas) Tarbimine: umbes 7-10ml / m² (~ 35-50 ml värvi + velgede jaoks) Töötlemistemperatuur: 5-30 ° C – vältige otsest päikesevalgust ja / või suurt õhuniiskust. TÄHTIS: Enne Nanolex Car Care toote kasutamist veenduge, et kasutate sobivat kaitset käik – soovitame alati kasutada Latex- või Nitril-kindaid, et veenduda, et teie käed on naha võimalike kahjustuste eest kaitstud. Nanolex Nano One saab kanda otse kõikidele lakipindadele. Pind peab olema kuiv ja vaba saastumine või tolm.

1. Nanolex Nano One tuleb aplikaatoripadjakest kanda käsitsi või spetsiaalse orbiidi või pöörleva abil poleerimismasin, et tekiks totaalne, kuid õhuke kattekiht. Pind peab olema täielikult kaetud. Pärast kuivamist saab liigse materjali eemaldada, pühkides selle lihtsalt mikrokiust lapiga.

2. Vahetult pärast poleerimist on hermeetik kuiv ja pinda saab puudutada. Normaalsel ümbritseval temperatuuril on hermeetik täielikult kõvenenud umbes 60 minuti pärast. 3. Töödeldud pindade puhastamine Palun lugege eraldi teavet auto ja rataste puhastamise kohta pärast ravi Nanolexiga Värvi- ja valuvelgede hermeetikud. Kui teil on meie toodete kohta küsimusi või kui vajate rakenduse ajal tuge, võtke julgelt igal ajal ühendust meie töötajatega.

Kogus 200 ml, 99 €/l

Tootekood: NXNO02 Kategooria:

Nanolex tootesati on kõrge kvaliteediga.

 

 

Nanolex One Polish & Protect on loodud eemaldama kiiresti kriimustused, keerised ja hägused ning lihvimisjäljed kuni 3000 karedusega, jättes täiusliku pinnaviimistluse, sealhulgas pikaajalise kaitse vaid ühe sammuga. Nanolex One Polish & Protecti saab kasutada koos nii pöörlevate kui ka juhuslike orbitaalsete masinapoleerijatega ning see on loodud töötama igasuguste autovärvide puhul. Kasutades keerukaid kaitse- ja läikelisandeid, Nanolex One Polish & Protect kaitseb töödeldud pindu kuude jooksul, jättes silmapaistva läike ja väga kõrged hüdrofoobsed omadused.

Parimad tulemused saavutatakse koos Nanolexi poleerimispatjadega, kasutades väikeses koguses toodet kiirusel kuni 2000 pööret minutis.

Enne kasutamist loksutage korralikult. Esmalt testige ühilduvust silmapaistmatus kohas. Ärge kasutage kuumadel pindadel. Kaitsta külma eest ja temperatuuril üle 32°C.

Nanolex One Polish & Protect töötati välja, testiti ja toodeti Saksamaal