fbpx

Cart

Poleervaha Nano One, 200ml, Nanolex

Vee baasil olev poleervaha puhastab, taastab ja kaitseb värvikihti, eemaldates ka mikrokriime. Samaaegselt loob üliõhune hübriidvaha tõhusa kaitsekihi ning muudab autopesu hõlpsamaks.

Poleervaha Nano One, 200ml, Nanolex

23.76

Vee baasil olev poleervaha puhastab, taastab ja kaitseb värvikihti, eemaldates ka mikrokriime. Samaaegselt loob üliõhune hübriidvaha tõhusa kaitsekihi ning muudab autopesu hõlpsamaks.

Nanolex Nano One on veepõhine hermeetik, mis samaaegselt puhastab, noorendab ja kaitseb autovärve. Saksamaal välja töötatud ja toodetud Nanolex Nano One on kreemjas, viskoosne koostis, mis põhineb nanoskaala abrasiividel ja vahal. Nano One värskendab vananenud värvi viimistlust ja eemaldab mikrokriimustused – lisaks kantakse töödeldud pinnale samaaegselt üliõhuke pinda siduv vaha-hübriidkate. Kõik see on ette nähtud lihtsas üheastmelises rakenduses. Seetõttu on töödeldud pinnad palju peegeldavamad ja erakordselt hüdrofoobsed, seetõttu on neid kergem puhastada. Pesemine on palju vähem nõudlik, vähem aeganõudev ja Nanolex Nano One’i kasutamine vähendab oluliselt veatut viimistlust. Nano One’i keeruline keemiline koostis tagab tunduvalt parema vastupidavuse kui puhas orgaaniline vaha. Nõuetekohase hoolduse korral kestab Nanolex Nano One umbes 2000 – 4000 kilomeetrit pindadel, millele see on kantud. Nanolex Nano One töötati välja, testiti ja toodeti Saksamaal. Suurus: 200 ml SUUNAD Kuidas Nanolex Nano One’i kasutada Seda toodet saab säilitada kuni 24 kuud (kuivas, temperatuurikindlas keskkonnas) Tarbimine: umbes 7-10ml / m² (~ 35-50 ml värvi + velgede jaoks) Töötlemistemperatuur: 5-30 ° C – vältige otsest päikesevalgust ja / või suurt õhuniiskust. TÄHTIS: Enne Nanolex Car Care toote kasutamist veenduge, et kasutate sobivat kaitset käik – soovitame alati kasutada Latex- või Nitril-kindaid, et veenduda, et teie käed on naha võimalike kahjustuste eest kaitstud. Nanolex Nano One saab kanda otse kõikidele lakipindadele. Pind peab olema kuiv ja vaba saastumine või tolm.

1. Nanolex Nano One tuleb aplikaatoripadjakest kanda käsitsi või spetsiaalse orbiidi või pöörleva abil poleerimismasin, et tekiks totaalne, kuid õhuke kattekiht. Pind peab olema täielikult kaetud. Pärast kuivamist saab liigse materjali eemaldada, pühkides selle lihtsalt mikrokiust lapiga.

2. Vahetult pärast poleerimist on hermeetik kuiv ja pinda saab puudutada. Normaalsel ümbritseval temperatuuril on hermeetik täielikult kõvenenud umbes 60 minuti pärast. 3. Töödeldud pindade puhastamine Palun lugege eraldi teavet auto ja rataste puhastamise kohta pärast ravi Nanolexiga Värvi- ja valuvelgede hermeetikud. Kui teil on meie toodete kohta küsimusi või kui vajate rakenduse ajal tuge, võtke julgelt igal ajal ühendust meie töötajatega.

Kogus 200 ml, 99 €/l

Compare
Tootekood: NXNO02 Kategooria:

Share this product