fbpx

Cart

Sünteetiline kiirvaha Spray Sealant, 100ml, Nanolex

Sünteetiline kiirvaha kaitseb väärikalt värvikihi, velgi, metall- ja plastikpindasid. Pealekandmine on väga lihtne ning piisab ühekordsest kihist, kaitstes pori jm mustuse eest

Sünteetiline kiirvaha Spray Sealant, 100ml, Nanolex

28.08

Sünteetiline kiirvaha kaitseb  väärikalt värvikihi, velgi, metall- ja plastikpindasid. Pealekandmine on väga lihtne ning piisab ühekordsest kihist, kaitstes pori jm mustuse eest. Ka tugevaid putukaplekke on hiljem palju ladusam eemaldada. Kiirvaha annab pinnale värskendava ilme ja särava läike.

TÄHTIS: Enne Nanolexi autohooldustoote kasutamist soovitame alati kasutada lateks- või nitriilkindaid, et teie käed oleksid kaitstud võimalike nahakahjustuste eest. 1. Nanolex Premium Spray Sealanti võib kanda otse kõigile lakipindadele. Lakipind peab olema kuiv ja puhas. Enne pealekandmist soovitame kasutada Nanolex EX-i, veendudes, et kõik õlid / täiteained ja muu mustus oleks pindadelt täielikult eemaldatud. 2. Kandke aplikaatoripadjakesega (soovitame Nanolexi vatipadjaga) umbes 1–2 ml Nanolex Spray Sealant’i ja kandke ettevaatlikult, hõõrudes kergelt ringikujuliselt. 5-10 minuti pärast eemaldage liigne materjal pehme mikrokiudlapiga. 3. Pärast poleerimist on Spray Sealant kuiv ja pinda saab katsuda. 20 ° C pihustatud hermeetik kõvastub täielikult umbes 60 minutiga.

Kogus 100 ml, 234 €/l

Compare
Tootekood: NXSP01 Kategooria:

Share this product