fbpx

Vahašampoon Reactivating Shampoo, 750ml, Nanolex

Uue põlvkonna vahašampoon annab pestes lisakaitse, sidudes end teiste kaitsekihi loonud vahenditega. Äärmiselt vetthülgavad omadused aitavad kere pärast pesukorda kuivaks jätta.

Vahašampoon Reactivating Shampoo, 750ml, Nanolex

18.55

Uue põlvkonna vahašampoon annab pestes lisakaitse, sidudes end teiste kaitsekihi loonud vahenditega. Äärmiselt vetthülgavad omadused aitavad kere pärast pesukorda kuivaks jätta.  Kasuta 10 l kohta 20-25 ml vahendit.

Nanolexi reaktiveeriv šampoon on mõeldud teie auto puhastamiseks ja kaitsmiseks ühe lihtsa sammuna. Autot pestes taasaktiveerib täiustatud valem kaitsekihid ja värskendab neid. Nanolexi hermeetikute või muude viimase etapi toodetega pitseeritud värvipinnad saavad selle tulemusel paremini kaitstud. Märkimisväärselt tõhustatakse ka veeklaasistamist (mis omakorda aitab kaasa isepuhastumisele ‘Lotus Effect’ kaudu). Nanolexi reaktiveeriv šampoon sisaldab ka kõrgtehnoloogilist loputusvahendit, mis jätab teie auto pärast täielikku värske ja puhta veega loputamist peaaegu täielikult kuivaks. Nanolexi reaktiveeriv šampoon on väga kontsentreeritud – segage ainult 20-25ml šampooni 10L veega.

Kogus 750 ml, 26,9 €/l

Tootekood: NXRS02 Kategooria:

Nanolex tootesarja puhul on tegemist kõrge kvaliteediga toodetega.

 

Nanolexi taasaktiveeriv šampoon on loodud teie auto puhastamiseks ja kaitsmiseks ühe lihtsa sammuga.
Auto pesemise ajal aktiveerib täiustatud valem kaitsekihid uuesti ja värskendab neid.
Nanolexi hermeetikute või muude viimase etapi toodetega tihendatud värvipinnad on tänu sellele paremini kaitstud. Samuti on märgatavalt paranenud vesihelmestused (mis omakorda aitab lootoseefekti kaudu isepuhastuda). Nanolexi taasaktiveeriv šampoon sisaldab ka kõrgtehnoloogilist loputusvahendit, mis pärast põhjalikku värske ja puhta veega loputamist jätab teie auto peaaegu täielikult kuivaks.

Nanolex Reactivating Shampoo on väga kontsentreeritud – sega ainult 20-25ml šampooni 10L veega.

Nanolexi taasaktiveeriv šampoon töötati välja, testiti ja toodeti Saksamaal.